یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » دسته‌بندی نشده » جزئیات برگزاری امتحانات نوبت اول دی ماه ۹۶ استان تهران

اطلاعیه سایت

جزئیات برگزاری امتحانات نوبت اول دی ماه ۹۶ استان تهران

جزئیات برگزاری امتحانات نوبت اول دی ماه ۹۶ استان تهران

نوحه جدید :

جزئیات برگزاری امتحانات نوبت اول دی ماه ۹۶ استان تهران

امتحانات نوبت اول دی ماه ۹۶

زمان و جزئیات برگزاری امتحانات نوبت اول دی ماه ۹۶ استان تهران

روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اطلاعیه ای پیرامون امتحانات نیم سال اول تحصیلی ۹۶-۹۷ دوره اول و دوم متوسط منتشر کرده که در این مطلب به ذکر آن پرداخته می شود.

امتحانات نوبت اول دی ماه 96

امتحانات نوبت اول دی ماه ۹۶

به گزارش درسیتو، به گفته علیرضا راه پیما رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، با پیشنهاد مناطق در خصوص برگزاری امتحانات مبنی بر تاخیر یک هفته ای شروع امتحانات داخلی دی ماه ۹۶ در پی اجرایی ساختن دستورالعمل های امتحانات دوره اول و دوم متوسطه و تاکید بر رعایت کلیه مقررات و دستورالعمل های امتحانات داخلی دوره اول و دوم متوسطه و با توجه به تعطیلی مدارس به علت آلودگی هوا، صدور مجوز موردی تعطیلی ساعتی توسط ستاد منطقه بلا مانع است.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران افزود: در نظر گرفت شرایط ذیل برای اتخاذ و اقدام تصمیمات مقتضی  الزامیست.

  1. در صورت عدم درخواست تعطیلی ساعتی , مدارس تا پایان دی ماه ۱۳۹۶ می‌توانند طبق مقررات امتحانات داخلی را برگزار نمایند.
  2. برای مدارسی که آمادگی لازم جهت برگزاری امتحان از دوم دی ماه را ندارند زمان شروع برگزاری امتحانات داخلی دوره اول متوسطه از (۹۶/۱۰/۹) لغایت (۹۶/۱۰/۲۳) و امتحانات داخلی دوره دوم متوسطه از (۹۶/۱۰/۹) لغایت (۹۶/۱۰/۲۷) مد نظر قرار گیرد.
  3. در خصوص مدارس دوره دوم متوسطه که حوزه برگزاری امتحانات نهایی می باشند در مورد مجوز تعطیلی ساعتی تدابیر لازم اتخاذ گردد تا خللی در برگزاری امتحانات نهایی به وجود نیاید.
  4. امتحانات نهایی و هماهنگ استانی (بزرگسالان ,داوطلبان آزاد , طرح جامع و آموزش از راه دور) پایه نهم طبق برنامه ارسالی به قوت خود باقی است.

وی در پایان برگزاری امتحانات داخلی دوره اول و دوم متوسطه در برنامه زمانبندی قبلی (در صوت آمادگی کامل مدارس) را بلامانع شمرد.

خلاصه


گرداوری :نوحه جدید
منبع:www.darsito.ir

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز