سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » دسته‌بندی نشده » عجیب ترین شغل های دنیا را بشناسید

اطلاعیه سایت

عجیب ترین شغل های دنیا را بشناسید

عجیب ترین شغل های دنیا را بشناسید

نوحه جدید :

عجیب ترین شغل های دنیا را بشناسید


در اوضاع کنونی، داشتن دو یا سه شغل برای کسب درآمد بیشتر و پرداخت هزینه‌ها امری عادی شده است.

حال برخی از این شغل‌ها خیلی عجیب و غریب است که با شنیدنشان شگفت‌زده می‌شوید. پس اگر پیش خود فکر می‌کنید شغلتان عجیب است، با ما همراه باشید تا بعد از شناختن این ۱۰ حرفه به این نتیجه برسید که شغل شما بسیار عادی و معمولی است.

۱۰- کارشناسان عطر

این افراد باید زیر بغل مشتری‌ها را بو کنند. این کار برای تشخیص خوب فروش رفتن دئودورانت ها و تست کردن این بوزداها در بازار است.

۹- بوکننده‌ی گاوها

بر اساس دلایل علمی با بو کردن باد معده گاوها می توان از خوب یا بد غذا خوردن آنها مطلع شد. به طوری که می توان فهمید غذای خورده شده توسط حیوان سالم بوده است یا نه.

۸- کنترل‌کننده ی شیرین‌کاری‌های وحشتناک

این افراد باید قبل از اجرای مسابقه های تلویزیونی خاص که مثلا افرادی در استخری پر از مار باید شنا کنند یا باید سوسک بخورند، به عنوان تست کننده ایمنی این کارها، قبل از شرکت‌کنندگان مسابقه این کارها را انجام می‌دهند.

۷- هل دهندگان مسافران قطار

به منظور اطمینان از اینکه تمام فضای داخلی قطار پر شده است، دولت ژاپن افرادی را برای هل دادن مسافران به درون قطار استخدام کرده است.

۶- گیرنده سم مار

عجیب ترین شغل های دنیا را بشناسید

از سم مار در تحقیقات علمی و پزشکی جهت دارو سازی استفاده می شود. از این رو می توان گفت این کار اهمیت ویژه ای دارد که البته علاوه بر آن بسیار خطرناک نیز هست. چون سم را باید از مار زنده گرفت.

۵- جدا کننده ی جوجه های نر و ماده

برای آسان تر شدن محصولات مرغداری مثل مرغ و خروس و تخم مرغ، افرادی را استخدام می کنند که کار آنها فقط، تشخیص جنسیت جوجه های تازه به دنیا آمده است.

۴- جمع کننده ی کرم

عجیب ترین شغل های دنیا را بشناسید

اگر تا به حال به ماهیگیری رفته باشید می دانید که برای طعمه باید از کرم استفاده کرد و سوال اساسی وقتی پیش می آید که از خود بپرسیم این کرم ها از کجا می آیند؟ کرم جمع کن ها افرادی هستند که در روزهای بارانی که کرم ها از خاک بیرون می آیند، آنها را جمع آوری کرده و به ماهی گیران می فروشند.

۳- تست کننده غذای حیوانات

وظیفه این افراد کنترل کردن طعم و بوی غذای حیوانات است. این دفعه که به حیوان خانگیتان غذا دادید، حتما به یاد این افراد بیافتید.

۲- بازرس کنترل کننده ی کیفیت تاس

در بازی هایی که در آنها از تاس استفاده می شود، بسیار مهم است که تاس توازن داشته باشد. اگر مقدار خیلی کمی نامتوازن باشد می تواند روی نتیجه بازی تاثیر بگذارد. پس هر تاس زیر نظر یک بازرس کنترل کننده ی کیفیت تاس آزمایش می شود.

۱- توپ جمع‌کن گلف

عجیب ترین شغل های دنیا را بشناسید

شاید عجیب باشد ولی این افراد حدود ۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ عدد توپ گلف را در بسترهای آبی جمع آوری می کنند.

منبع: yjc.ir

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز