بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » دسته‌بندی نشده » پرواز اختصاصی مالک گسترش برای تراکتورسازی بعد از رفتن آجورلو!

اطلاعیه سایت

پرواز اختصاصی مالک گسترش برای تراکتورسازی بعد از رفتن آجورلو!

پرواز اختصاصی مالک گسترش برای تراکتورسازی بعد از رفتن آجورلو!

نوحه جدید :

پرواز اختصاصی مالک گسترش برای تراکتورسازی بعد از رفتن آجورلو!


کاروان تیم تراکتورسازی برای دیدار مقابل فولاد خوزستان با هواپیمای اختصاصی که مالک باشگاه گسترش در اختیار باشگاه قرار می‌دهد، به اهواز سفر می‌کند. به نقل از مهر، طبق هماهنگی‌هایی که عباس الیاسی سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی با زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد داشت به خاطر سهولت سفرهای سرخپوشان تبریز، یک فروند هواپیما در اختیار باشگاه […]

کاروان تیم تراکتورسازی برای دیدار مقابل فولاد خوزستان با هواپیمای اختصاصی که مالک باشگاه گسترش در اختیار باشگاه قرار می‌دهد، به اهواز سفر می‌کند.

به نقل از مهر، طبق هماهنگی‌هایی که عباس الیاسی سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی با زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد داشت به خاطر سهولت سفرهای سرخپوشان تبریز، یک فروند هواپیما در اختیار باشگاه تراکتورسازی قرار گرفت.

ازاین‌رو کاروان تیم تراکتورسازی روز پنج‌شنبه در حالی عازم شهر اهواز می‌شود که هواپیمای اختصاصی باشگاه شاگردان ساغلام را به این سفر خواهد برد.

طبق اعلام باشگاه تراکتورسازی، این باشگاه نخستین باشگاه فوتبال ایران محسوب می‌شود که از هواپیمای اختصاصی استفاده خواهد کرد.

به نقل از مهر، این اتفاق در حالی رخ می دهد که مصطفی آجورلو در زمان حضور خود به عنوان مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز معمولا پروازهای چاتر این تیم را از شرکت هواپیمایی دیگری تهیه می کرد. اما با روی کار آمدن الیاسی و رابطه خوبی که بین او و مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز برقرار است هیچ بعید نیست در آینده ای نه چندان دور شاهد کمک های مالی و پشتیبانی بیشتری از گسترشی ها باشیم.

کمک های پشتیبانی و مالی مالک گسترش به باشگاه تراکتور در حالی صورت می گیرد که فرمانده سپاه عاشورای تبریز اعلام کرده است این باشگاه در پایان فصل به بخش خصوصی واگذار می شود.

به این ترتیب هیچ بعید نیست زنوزی هم یکی از گزینه های خرید باشگاه تراکتورسازی باشد.